Loading
PONDELOK AŽ PIATOK

8:30 - 18:00

KONTAKTUJTE NÁS

info@mmautocentrum.sk

OBJEDNÁVKY+421 940 602 102
mmauto_logo

V našom servise používame profesionálne moderné vybavenie a diagnostiku a hlavne dlhoročné skúsenosti, a preto vieme vyriešiť takmer všetky Vaše problémy.

Kontaktujte nás

+421 940 602 102

info@mmautocentrum.sk

Varšavská 29, 83103 Bratislava

Najnovšie články

Pneuservis

Pneuservis

Ponúkame kompletné služby v oblasti pneuservisu pre osobné, SUV a ľahké úžitkové vozidlá. Prezúvame, vyvažujeme a uskladňujeme pneumatiky a kolesá a disky v rozmeroch od 13“ do 21“. Taktiež prezúvame dojazdové „RunFlat“ pneumatiky, vymieňame alebo montujeme snímače tlaku v pneumatikách „TMPS“, opravujeme defekty.

Zároveň si viete u nás zakúpiť nové pneumatiky a disky všetkých dostupných značiek a rozmerov za internetové ceny na všetky typy automobilov.

Svoje pneumatiky alebo kompletné kolesá si viete u nás taktiež sezónne uskladniť za výhodnú cenu a tým Vám odpadá akákoľvek starosť o ne. Tým, že budú Vaše pneumatiky u nás budeme mať o nich prehľad a v prípade, že bude už nutná ich výmena, budeme Vás o tom informovať ešte pred termínom prezutia a zabezpečíme ich výmenu za nové pokiaľ to budete chcieť.

Zber a likvidácia starých pneumatík – náš pneuservis je členom združenia ELTMA a tým pádom je súčasne zberným miestom pre staré a opotrebované pneumatiky. Zber a likvidácia pneumatík u nás je bezplatná a zabezpečujeme ich ekologickú likvidáciu podľa všetkých platných noriem a nariadení. Pneumatiky u nás stačí odovzdať.

Ceny za služby pneuservisu nájdete TU alebo v cenníku.