Loading
PONDELOK AŽ PIATOK

8:30 - 18:00

KONTAKTUJTE NÁS

info@mmautocentrum.sk

OBJEDNÁVKY+421 940 602 102
mmauto_logo

V našom servise používame profesionálne moderné vybavenie a diagnostiku a hlavne dlhoročné skúsenosti, a preto vieme vyriešiť takmer všetky Vaše problémy.

Kontaktujte nás

+421 940 602 102

info@mmautocentrum.sk

Varšavská 29, 83103 Bratislava

Najnovšie články

Autoservis

Autoservis

Ponúkame Vám kompletnú škálu všetkých servisných prác na Vašich vozidlách:

Mechanické
Výmena spojky
Výmena rozvodov
Opravy motorov
Opravy palivových systémov
Výmena turba
Výmena EGR ventilu
Výmena DPF filtra pevných častíc
Opravy náprav, čapov, tlmičov, ramien náprav, poloosí, homokinetických kĺbov, výmeny ložísk a nábojov, stabilizátorov
Opravy výfukov – výmeny jednotlivých dielov, katalyzátorov, DPF filtrov (vrátane ich čistenia), zváranie výfukov, výmenu pletenca


A celú škálu všetkých ďalších mechanických prác

Výmeny čelných skiel u náš si môžete dať taktiež vymeniť prasknuté čelné okno Vášho vozidla.

STK a EK vykonávame prípravu a prehliadku Vašich vozidiel na STK a EK a tiež tieto služby vieme pre Vás sprostredkovať, čím ušetríte svoj čas a tiež termíny realizácie týchto kontrol vieme vybaviť v krátkej dobe.

Poistné udalosti v prípade, že Vám na vozidle vznikla poistná udalosť, vieme Vám aj stým pomôcť. Vozidlo môžete priniesť k nám a všetky úkony spojené s poistnou udalosťou budú realizované u nás. Po dohode je možné riešiť Vašu poistnú udalosť aj formou tzv. krycieho listu od poisťovne.

Medzi služby nášho autoservisu samozrejme patrí množstvo ďalších servisných úkonov a preto, pokiaľ máte záujem o úkony, ktoré ste tu nenašli tak nás určite kontaktujte telefonicky alebo mailom a my Vám tieto služby určite poskytneme.

Tiež máte možnosť si priniesť na servisné práce vlastný materiál (samozrejme pokiaľ materiál nemáte, tak Vám ho vieme zabezpečiť). V tomto prípade, ak použijeme Vami prinesený materiál, Vám ale poskytujeme záruku iba na vykonanú prácu a v prípade, ak by Vami donesený materiál nepasoval tak si budeme účtovať prípadnú vykonanú servisnú prácu.

Náš cenník TU